- ECOFLOW

Цена
€59 00 / 115 39 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
ПРОИЗВОДИТЕЛ: Ecoflow
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: EF-RAPIDQI1-10K-B-EU
ТИП: Преносима Батерия
ИНТЕРФЕЙС: USB-C
ПОРТОВЕ: USB-CWireless Charging
Х-КА 1: Total Cell Capacity: 10000mAh (7.6V)
Х-КА 2: Battery Chemistry: Lithium cobalt oxide
Х-КА 3: Ports: 1 x USB-C, 30W Max
Х-КА 4: Wireless Charging Output 7.5W Max
Х-КА 5: Screen 5 LED lights
Х-КА 6: Drop-resistant 1 m
Х-КА 7: Battery Cycle Life: 300
РАЗМЕРИ: 103 x 71.6 x 15.5 mm
ЦВЯТ: Черен
ГАРАНЦИЯ: 24 месеца
БАРКОД EAN-13: 4895251648004
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: EF-RAPIDQI1-10K-B-EU
ТИП: Преносима Батерия
ИНТЕРФЕЙС: USB-C
ПОРТОВЕ: USB-CWireless Charging
Х-КА 1: Total Cell Capacity: 10000mAh (7.6V)
Х-КА 2: Battery Chemistry: Lithium cobalt oxide
Х-КА 3: Ports: 1 x USB-C, 30W Max
Х-КА 4: Wireless Charging Output 7.5W Max
Х-КА 5: Screen 5 LED lights
Х-КА 6: Drop-resistant 1 m
Х-КА 7: Battery Cycle Life: 300
РАЗМЕРИ: 103 x 71.6 x 15.5 mm
ЦВЯТ: Черен
ГАРАНЦИЯ: 24 месеца
БАРКОД EAN-13: 4895251648004
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
ПРОИЗВОДИТЕЛ: Ecoflow
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: EF-RAPIDQI1-10K-B-EU
ТИП: Преносима Батерия
ИНТЕРФЕЙС: USB-C
ПОРТОВЕ: USB-CWireless Charging
Х-КА 1: Total Cell Capacity: 10000mAh (7.6V)
Х-КА 2: Battery Chemistry: Lithium cobalt oxide
Х-КА 3: Ports: 1 x USB-C, 30W Max
Х-КА 4: Wireless Charging Output 7.5W Max
Х-КА 5: Screen 5 LED lights
Х-КА 6: Drop-resistant 1 m
Х-КА 7: Battery Cycle Life: 300
РАЗМЕРИ: 103 x 71.6 x 15.5 mm
ЦВЯТ: Черен
ГАРАНЦИЯ: 24 месеца
БАРКОД EAN-13: 4895251648004
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: EF-RAPIDQI1-10K-B-EU
ТИП: Преносима Батерия
ИНТЕРФЕЙС: USB-C
ПОРТОВЕ: USB-CWireless Charging
Х-КА 1: Total Cell Capacity: 10000mAh (7.6V)
Х-КА 2: Battery Chemistry: Lithium cobalt oxide
Х-КА 3: Ports: 1 x USB-C, 30W Max
Х-КА 4: Wireless Charging Output 7.5W Max
Х-КА 5: Screen 5 LED lights
Х-КА 6: Drop-resistant 1 m
Х-КА 7: Battery Cycle Life: 300
РАЗМЕРИ: 103 x 71.6 x 15.5 mm
ЦВЯТ: Черен
ГАРАНЦИЯ: 24 месеца
БАРКОД EAN-13: 4895251648004
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| ТИП | Преносима Батерия |
| ТИП | Преносима Батерия |
| ИНТЕРФЕЙС | USB-C |
| ИНТЕРФЕЙС | USB-C |
| ПОРТОВЕ | USB-C |
| ПОРТОВЕ | Wireless Charging |
| ПОРТОВЕ | USB-C |
| ПОРТОВЕ | Wireless Charging |
| Х-КА 1 | Total Cell Capacity: 10000mAh (7.6V) |
| Х-КА 1 | Total Cell Capacity: 10000mAh (7.6V) |
| Х-КА 2 | Battery Chemistry: Lithium cobalt oxide |
| Х-КА 2 | Battery Chemistry: Lithium cobalt oxide |
| Х-КА 3 | Ports: 1 x USB-C, 30W Max |
| Х-КА 3 | Ports: 1 x USB-C, 30W Max |
| Х-КА 4 | Wireless Charging Output 7.5W Max |
| Х-КА 4 | Wireless Charging Output 7.5W Max |
| Х-КА 5 | Screen 5 LED lights |
| Х-КА 5 | Screen 5 LED lights |
| Х-КА 6 | Drop-resistant 1 m |
| Х-КА 6 | Drop-resistant 1 m |
| Х-КА 7 | Battery Cycle Life: 300 |
| Х-КА 7 | Battery Cycle Life: 300 |
| РАЗМЕРИ | 103 x 71.6 x 15.5 mm |
| РАЗМЕРИ | 103 x 71.6 x 15.5 mm |
| ЦВЯТ | Черен |
| ЦВЯТ | Черен |
| Тегло | 0.26кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Капацитет (mAh) | 10000 |
| Напрежение (V) | 5 |
| Тип батерия | Li-Polymer |
| Съвместимо устройство | Смартфон |
| Оригинална | Оригинална |
| Енергия (Wh) | 37 |
| С инструменти | Не |
| Гаранция (months) | 24 |
| Тегло | 0.26кг |
Ecoflow Rapid Mag 10K Qi1 преносима батерия – 10000mAh безжично магнитно зарядно
Останете свързани навсякъде с преносимата батерия Ecoflow Rapid Mag 10K Qi1. Капацитетът от 10000mAh осигурява многократно зареждане на вашия MagSafe-съвместим iPhone, а магнитната безжична подложка закрепва устройството сигурно и осигурява лесно и бързо зареждане.
Ключови Предимства
- Съвместимост с MagSafe — Прикрепя се към iPhone 12/13/14/15 за бързо безжично зареждане до 15W.
- Капацитет 10 000 mAh — Достатъчен за над 2 зареждания на iPhone 14 Pro или два пъти за Samsung Galaxy S23.
- Компактен дизайн — Лесно се побира в джоб и чанта, идеален за ежедневна употреба.
- Бързо зареждане — Поддържа USB-C PD до 20W за бързо жично зареждане на други устройства.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Капацитет на батерията | 10000mAh / 37Wh |
| Тип на батерията | Li-Polymer |
| Безжичен изход | 5W / 7.5W / 15W (MagSafe) |
| USB-C вход | 5V⎓3A, 9V⎓2A |
| USB-C изход | 5V⎓3A, 9V⎓2.22A, 12V⎓1.67A (20W макс) |
| Размери | 105 x 67 x 15 мм |
| Тегло | 198 g |
Какво има в кутията
- Ecoflow Rapid Mag 10K Qi1 преносима батерия
- USB-C кабел
- Ръководство за употреба
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.













